JÖRGEN NASH. Abstrakt komposition.

2871335. JÖRGEN NASH. Abstrakt komposition.

Olie på papir, 21,5 x 26,5 cm. Signeret NASH.
Dedikation på bagsiden af kunstneren.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besøg: 844