JOHAN BLADH. Blomster, olie på lærred, signeret og dateret -64.

286957. JOHAN BLADH. Blomster, olie på lærred, signeret og dateret -64.

33 x 24 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Johan Bladh (1893–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 24 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Johan Bladh (1893–1976)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 635