286920. BOGSKAB, med glaslåger, slutningen af 1900-tallet.
Reol med 5 hylder bejdset eg, egefiner Højde 236 cm Bredde 96 cm Dybde 36 cm.
Slitage, stødmærke, der mangler ingen afstandsstykke til hylderne.
Gnidning af afstandsstykker.
Hylderne let bøjet.
Nøgle/nøgler findes