Susanne Hellström-Triumf, træsnit, signeret og dateret.

2867516. Susanne Hellström-Triumf, træsnit, signeret og dateret.

Ramme: 52 x 42 cm Plademål: 27,5 x 24,5 cm.

Mindre slitage på stel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage på stel.

Antal besøg: 6.303