Kommode 2 stk, anden halvdel af det 20. århundrede.

286671. Kommode 2 stk, anden halvdel af det 20. århundrede.

Kommode, 6-boks, gråmalet, højde 108, længde 41, bredde 53 cm.
Kommode, 6-skuffer, højde 83, længde 46, bredde 23 cm.

Slitage, pletter, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter, malingstab.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 776