ORIENTALSK BORD.

ORIENTALSK BORD.
2866237. ORIENTALSK BORD.

Bord, udskåret dekoration, stenplade, højde 51cm, diameter 36cm.

Overfladeslitage, pletter, stenplade med revne.

Få foretaget en gratis vurdering!
2866237. ORIENTALSK BORD.

Antal besøg: 360