VAS, stentøj, "Selecta", Berndt Friberg, Gustavsberg.

286540. VAS, stentøj, "Selecta", Berndt Friberg, Gustavsberg.

Højde ca. 9,5 cm.
Signeret GUSTAVSBERG SELECTA BF. 5.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 9,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.302