2865364. ET G-PLAN UDVIDENDE SPISEBORD.
Den øverste overflade glider fra hinanden på begge sider og afslører en sammenklappelig, forlængende midtersektion. Højde 74cm x Længde 163cm x Diameter 106,5cm. Forlænget længde 209 cm.
Almindelig slitage med ridser og tegn på falmning. Den midterste sammenklappelige sektion skal vendes om, så alt sidder i flush.