BIRGITTA LUNDBERG-SÖDERSTRÖM. "Vinterplanter" akvarel, signeret.

2865316. BIRGITTA LUNDBERG-SÖDERSTRÖM. "Vinterplanter" akvarel, signeret.

Billedareal ca 72 x 58 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal ca 72 x 58 cm.

Antal besøg: 807