ESSAY BOWL, keramik, Østrig, 20. århundrede.

286455. ESSAY BOWL, keramik, Østrig, 20. århundrede.

Skål båret af en faun.
Højde ca. 33 cm.

Kantstødt. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål båret af en faun.
Højde ca. 33 cm.

Kantstødt. Brugsslitage.

Antal besøg: 557