LÅGSKÅL, stentøj, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

286446. LÅGSKÅL, stentøj, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Stentøj, sølvdekoration. Håndtag, lågknop i form af frugter.
Højde ca. 9 cm.
Signeret GUSTAVSBERG ARGENTA 863.

Brugsslitage. Tape præst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 9 cm.

Brugsslitage. Tape præst.

Antal besøg: 974