LOCKASK, stentøj, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

286440. LOCKASK, stentøj, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Grøn glasur, sølvdekor med rygende kvinde.
Længde ca. 14, højde 4,5 cm.
Signeret GUSTAVSBERG ARGENTA 1125.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 14, højde 4,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.399