PERLEKÆDE, lås 18k guld og RING, 18k guld med perle.

28632. PERLEKÆDE, lås 18k guld og RING, 18k guld med perle.

Perlekæde, perler ca Diameter 6-7 mm, totelængde ca 49 cm.
Ring, dateret 1991, str. ca. 17, vægt 1,9 gram.

Brugsslitage.
Perlehalskæde mangler en del af lås, en perle løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 907