GAVLE TIL HAVESOFA, et par, 20. århundrede.

286232. GAVLE TIL HAVESOFA, et par, 20. århundrede.

Sort lakeret metal.
Højde ca. 75 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sort lakeret metal.
Højde ca. 75 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 658