ESTER HENNING. Skulptur, patineret gips, signeret.

286220. ESTER HENNING. Skulptur, patineret gips, signeret.

Højde 11, længde 35 cm.

Slid, krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 11, længde 35 cm.

Slid, krakelering.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 4.821