SABEL, svensk kavaleri, 1854.

SABEL, svensk kavaleri, 1854.
286120. SABEL, svensk kavaleri, 1854.

Sabel, længde 103 cm 10 riller.

Mangler kar, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mangler kar, Brugsslitage.

Antal besøg: 1.144