286035. SERVICEDELE, 29 dele, porcelæn, "Gröna Anna", Rörstrand.
1 kande.
1 saucebekkasin.
4 serveringsfade, længde 24 -34 cm.
1 skål.
8 dybe tallerkener.
9 plader.
6 tallerkener, diameter 24 cm.
Slitage, mindre krakelering, misfarvning, Kantstødt på tallerken diameter 24 cm.