JENS JØRGEN THORSEN. olie på lærred.

2859513. JENS JØRGEN THORSEN. olie på lærred.

Abstrakt komposition, signeret 31x31 cm, dateret 1963.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 977