OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sydlige landskab. Olie på Panel, signeret R. Lindström, utydeligt dateret.

285871. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sydlige landskab. Olie på Panel, signeret R. Lindström, utydeligt dateret.

Muligvis Rikard Lindström. 20 x 32 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 895