ALGOT RINGSTRÖM. Olie på lærred, signeret.

2858240. ALGOT RINGSTRÖM. Olie på lærred, signeret.

Gårdmotiv.
Cirka 23x35 cm.

Klæde let bølget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gårdmotiv.
Cirka 23x35 cm.

Klæde let bølget.

Antal besøg: 224