285726. HOFFMANN, WOLF. "Uden titel", farve serigrafi, sign. Wolf Hoffmann, nummereret 4/50, dateret 1963.
Hoffmann, Wolf Color serigrafi, "Uden titel", 1963, 4/50, signeret og nummereret.
Mål: 49 x 31 cm (højde x bredde) Helplade: 65 x 48 cm (højde x bredde).
Velbevaret.