HOFFMANN, WOLF. "Uden titel", farve serigrafi, sign. Wolf Hoffmann, nummereret 4/50, dateret 1963.

285726. HOFFMANN, WOLF. "Uden titel", farve serigrafi, sign. Wolf Hoffmann, nummereret 4/50, dateret 1963.

Hoffmann, Wolf Color serigrafi, "Uden titel", 1963, 4/50, signeret og nummereret.

Mål: 49 x 31 cm (højde x bredde) Helplade: 65 x 48 cm (højde x bredde).

Velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Velbevaret.

Auktionshaus von Brühl
Antal besøg: 1.609