285725. HOFFMANN, WOLF. "Uden titel", farveradering, sign. Wolf Hoffmann og nummereret 5/50.
Hoffmann, Wolf "Uden titel", 1959, 5I50, Signeret og nummereret.
Mål: 49 x 67 cm (højde x bredde) Hele arket: 53 x 75 cm (højde x bredde).
Velbevaret. Ark let misfarvet.