TANDLÆGESKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

285693. TANDLÆGESKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

Træ. Senere malet, glashylder. Underskab med skuffer bagved. Bredde 81, dybde 41, højde 170 cm.

Slitage, malingstab, mærker, fugtskader i venstre side af skabet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.589