Tissot. Stål. Manuel bevægelse. Skivens diameter: ca 30 mm.
Kal: Tissot 27B-1.
Bevægelse nr. 3622969 Bolignummer: 51003 / 51004-4.
Tissot. Stål. Manuel bevægelse Skivediameter: ca 30 mm.
Kal: Tissot 27B-1.
Bevægelsesnummer: 3517621.
Bolignummer: 51005 / 51006-2.
Konklusion. Stål. Automatisk bevægelse. Skivens diameter: ca 30 mm. Med datovisning.
Tre quartz ure. Casio: kronograf, Adidas og Esprit.
Brugsslitage og ridser. Der ydes ingen funktionsgaranti.