SEKS ARMBÅNDURE, INKLUSIVE TISSOT.

2856686. SEKS ARMBÅNDURE, INKLUSIVE TISSOT.

Tissot. Stål. Manuel bevægelse. Skivens diameter: ca 30 mm.
Kal: Tissot 27B-1.
Bevægelse nr. 3622969 Bolignummer: 51003 / 51004-4.

Tissot. Stål. Manuel bevægelse Skivediameter: ca 30 mm.
Kal: Tissot 27B-1.
Bevægelsesnummer: 3517621.
Bolignummer: 51005 / 51006-2.

Konklusion. Stål. Automatisk bevægelse. Skivens diameter: ca 30 mm. Med datovisning.

Tre quartz ure. Casio: kronograf, Adidas og Esprit.

Brugsslitage og ridser. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kal: Tissot 27B-1.

Kal: Tissot 27B-1.
Bevægelsesnummer: 3517621.
Bolignummer: 51005 / 51006-2.

Antal besøg: 1.317