VÆGLAMPE, messing, ASEA Belysning, 1940'erne.

2855962. VÆGLAMPE, messing, ASEA Belysning, 1940'erne.

Højde ca 23 cm, bredde 14,5 cm, dybde 20 cm Stemplet Asea Lighting 749278.

Brugsslitage, renoveret/færdiggjort.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 453