Sæt NYSØLV, 108 dele, inklusive lysestager og fiskebestik.

285543. Sæt NYSØLV, 108 dele, inklusive lysestager og fiskebestik.

Diverse genstande i nysølv. Masser af bestik af forskellige varianter og modeller. Herunder fiskebestik, sukkerskeer og serveringsske. fra CG Hallberg. Et par lysestager, to underkopper og en hundebuste medfølger.

Brugsslitage slidridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage slidridser.

Antal besøg: 617