Kommode, mærket med bogstaverne "Cobra".

2854763. Kommode, mærket med bogstaverne "Cobra".

Højde ca 92 cm Bredde ca 56 cm Dybde ca 43 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 919