SEKRETÆR og BORD, rokokostil, 20. århundrede.

285456. SEKRETÆR og BORD, rokokostil, 20. århundrede.

Sekretær, længde 75 cm, bredde 45 cm, højde 101,5 cm, bord, længde 81 cm, bredde 56 cm, højde 65 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.231