ET REPRODUKTIONS MAHOGNY SPISEBORD.

2854529. ET REPRODUKTIONS MAHOGNY SPISEBORD.

med to blade, højde 75 cm, bredde 254 cm, dybde 112 cm.

generel slitage, skrammer og stød, enkelte ridser i toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 282