285442. SKÅL PÅ FOD, sølv, fra 1878.
Skål på fod med forgyldt dekoration i skål, stemplet to steder. GA ?, Kattfot (kun tre kroner, ikke S), Z5 (1878), Stockholms lokale frimærke.
Samlet vægt 215 gram.
Samlet vægt 215 gram.