SKÅL PÅ FOD, sølv, fra 1878.

285442. SKÅL PÅ FOD, sølv, fra 1878.

Skål på fod med forgyldt dekoration i skål, stemplet to steder. GA ?, Kattfot (kun tre kroner, ikke S), Z5 (1878), Stockholms lokale frimærke.
Samlet vægt 215 gram.

Spænder Ridser Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt 215 gram.

Spænder Ridser Brugsslitage.

Antal besøg: 856