OMEGA. HERREARMÅDUR, SØMASTER, AUTOMATISK, CA 1966.

2854257. OMEGA. HERREARMÅDUR, SØMASTER, AUTOMATISK, CA 1966.

Sølvfarvet urskive, stålkasse, datovisning (hurtigindstilling).
Kal: Omega 565.
Virksomhedsnummer: 24752036.
Bolignummer: 166.003.
Diameter: 35 mm. Omega etui medfølger.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Brugsslitage. Baghus med ridser. Glas med små ridser.

Tema

Spring Fine Art Sale 2023

Få foretaget en gratis vurdering!

Kal: Omega 565.
Virksomhedsnummer: 24752036.
Bolignummer: 166.003.

Tema

Spring Fine Art Sale 2023

Antal besøg: 1.403