Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Både ved anløbsbroen, olie på Panel, monogram signeret og dateret -37.
2854072. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Både ved anløbsbroen, olie på Panel, monogram signeret og dateret -37.
Cirka 42 x 31 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Cirka 42 x 31 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
143