STOL, gustaviansk stil og HALLBORD, 20. århundrede.

285365. STOL, gustaviansk stil og HALLBORD, 20. århundrede.

Hallbord, længde 33,5, bredde 33,5, højde 49 cm.
Stol med polstret sæde og ryg, sædehøjde 48 cm.

Brugsslitage, stødmærker, bord med finerrevner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 769