SKÅL stentøj, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, 1953.

285310. SKÅL stentøj, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, 1953.

Sort hår pelsglasur, diameter ca. 14 cm.
Signeret R CH Stålhane SWEDEN og dateret 53.

Original bevis tilgængelig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Original bevis tilgængelig.

Antal besøg: 1.153