VAS OG SKÅL, stentøj, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

285299. VAS OG SKÅL, stentøj, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

Vase, højde ca. 7 cm, signeret R ATELJÉ CHS - e SVERIGE.
Skål, højde ca. 4 cm, signeret R SWEDEN CHS.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 687