2852571. ELBAS, Vantage VS600B, Japan 1980'erne.
Serie nr. 2011451. Hårdt etui medfølger.
Have på. String mangler. Der mangler dele til stalde. Ring til stemmeskrue mangler. Ridser og mærker. Pickup med crack. Hård kuffert med skader, flere snaplåse og hængsler ude af drift. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.