AKUSTISK GUITAR, Ibanez V50NJP-BK.

2852499. AKUSTISK GUITAR, Ibanez V50NJP-BK.

Sort lakeret. Serienummer SA090302029.

Brugsslitage. String mangler. Stabil med mindre revne. Ridser og mærker. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 394