BURBERRY. TRENCH COAT, DAME, BEIGE, C3.

2852269. BURBERRY. TRENCH COAT, DAME, BEIGE, C3.

To sidelommer Anslået størrelse S/M, længde 117cm.

Aftageligt uldfor mangler. Brugsslitage, mindre slid på indersiden, mindre trådtab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.113