ALLAN ERWÖ. Olie på lærred, vindue, signeret.

285080. ALLAN ERWÖ. Olie på lærred, vindue, signeret.

Allan ERWÖ (1921).
100x80 cm.

Noget slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Allan ERWÖ (1921).
100x80 cm.

Noget slid.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 888