Sæt , 22 dele, dels Reijmyre, 20. århundrede.

285010. Sæt , 22 dele, dels Reijmyre, 20. århundrede.

Rød glasmasse.
Maksimal højde 30 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvis Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rød glasmasse.
Maksimal højde 30 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 672