LODREGULATOR, Gustav Becker, eg, århundredeskiftet 1800/1900.

284980. LODREGULATOR, Gustav Becker, eg, århundredeskiftet 1800/1900.

Højde 91 cm.

Brugsslitage og krone mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 91 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 902