TORBORG LINDBERG. TRÆFIGURER, 3 stk, signeret T L.

284977. TORBORG LINDBERG. TRÆFIGURER, 3 stk, signeret T L.

Hun 13,5 cm.
Mand 14 cm.
Dreng 10 cm.

Venstre bukseben beskadiget.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hun 13,5 cm.
Mand 14 cm.
Dreng 10 cm.

Venstre bukseben beskadiget.
Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.162