SHOWCASE, Louise XV-stil, 20. århundrede.

284964. SHOWCASE, Louise XV-stil, 20. århundrede.

Længde 69, bredde 33, højde 142 cm.

Slitage og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 667