KARFE glas, 3 stk, hvoraf to med sølvfatning.

284739. KARFE glas, 3 stk, hvoraf to med sølvfatning.

2 karafler fra 1912 med sølvfatning, højde 28 cm. Sølvfatning stemplet MBS, H, K7, H.
1 grebskaraffel, højde 35 cm.

Brugsslitage Der mangler en knop til karaflen med sølvbeslag, ulige repareret knop medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 grebskaraffel, højde 35 cm.

Antal besøg: 1.112