ULF ASCHAN. Stilleben. Olie på lærred, signeret.

284702. ULF ASCHAN. Stilleben. Olie på lærred, signeret.

32 x 25,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ulf Aschan (Født 1930)

Få foretaget en gratis vurdering!

32 x 25,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ulf Aschan (Født 1930)

Antal besøg: 1.174