CARL LARSSON. "Gunlög", radering, usigneret.

284528. CARL LARSSON. "Gunlög", radering, usigneret.

31 x 24 cm.

Gulning, brug/aldersslitage.

Kunstner/designer

Carl Larsson (1853–1919)

Få foretaget en gratis vurdering!

31 x 24 cm.

Gulning, brug/aldersslitage.

Kunstner/designer

Carl Larsson (1853–1919)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.820