284505. Kommode i mahognifiner, begyndelsen af det 20. århundrede.
Kommode i mahognifiner med messingbeslag. Tre skuffer.
Højde 95 cm.
Bredde 84 cm.
Dybde 46 cm.
Dryprevner, buler og afslag i finer.
Rapport.
Brugsslitage.
Nøgle mangler.
Nøgler mangler.