Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
SVEA NYMAN. "Rønnebær og æbler". Olie på lærred, signeret S. Nyman.
284460. SVEA NYMAN. "Rønnebær og æbler". Olie på lærred, signeret S. Nyman.
47,5 x 72 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
47,5 x 72 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Antal besøg:
2.014