BAKKE, flintvarer, "Picnic", Rörstrand, Marianne Westman.

284419. BAKKE, flintvarer, "Picnic", Rörstrand, Marianne Westman.

Nummer 33.
22 x 43 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nummer 33.
22 x 43 cm.

Brugsslitage, ridser.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 889