SERVERINGSVOGN/BARVOGN.

SERVERINGSVOGN/BARVOGN.
2844060. SERVERINGSVOGN/BARVOGN.

To hylder med laminat, øverste med 2 udklappelige klapper, nederste med stativ til tre flasker. Detaljer i gult metal. På hjul.
Længde ca 76, bredde ca 45/76, højde ca 65 cm.

Brugsslitage, løst håndtag, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 309